Komerční vířivky

Veřejné vířivky s přelivem splňují nejnáročnější požadavky na hygienu provozu a jsou proto vhodné do veřejných wellness center, penzionů a hotelů. Tyto vířivky s moderní technologií a designem jsou vhodné i pro soukromé provozování ve vašem rodinném domě. Vířivku je možné instalovat volně stojící nebo zapustit do podlahy.

Pro realizaci soukromého nebo veřejného wellness nabízí firma KING SPAS s.r.o. komplexní řešení. Naším cílem je využít odborné znalosti v praxi a nabídnout široké veřejnosti plnohodnotné možnosti odpočinku.

Veřejné vířivky s přelivovým žlabem značky KingSpas.
V naší nabídce naleznete model se třemi místy SOFIA a 7 místnou vířivku VEGA comfort, které splňují všechny normy pro provozování vířivky ve veřejných prostorech.

Vířivku s přelivem je možné instalovat volně stojící v interiéru nebo venkovních prostorách. Je možné ji částečně nebo úplně zapustit do podlahy dle vašeho požadavku. Zpracujeme Vám přesnou cenovou nabídku na základě předložených parametrů pro instalaci.
Základní parametry pro zpracování nabídky:
Předpokládané denní zatížení vířivky (maximální počet osob/den), typ instalace (volně stojící s obložením nebo zapuštěná) a umístění vířivky v interiéru nebo exteriéru.

Vířivky jsou vybaveny tlakovým filtrem nebo odpovídající pískovou filtraci, která je umístěna vedle vířivky nebo v technické místnosti. Standarní vyrovnávací nádrže jsou instalovány uvnitř vířivky. Při vyšším provozním zatížení vám navrhneme odpovídající velikost pískové filtrace, objem a umístění vyrovnávacích nádrží, včetně instalace ostatních výbav dle vašich možností.

Showroom

Hydroservis, s. r. o.
612 00 Brno
ukázat na mapě

Kontakt

+420 605 783 428

kompletní kontakty

Otevírací doba

PO - 10-18hod, ÚT - PÁ: 10-16 hod
Nemáte čas v pracovních dnech? Domluvte si návštěvu individuálně.